Magazine

Nový apartmán v Mikulově

Pro sezónu 2020 právě dokončujeme zbrusu nový apartmán v Mikulově

Nový apartmán č.7

Pro letošní sezónu r. 2019 jsme pro Vás připravili nový apartmán č.7

Ukončení sezóny 2018 a příprava na rok 2019

Ukončení sezóny 2018 a příprava na rok 2019

Volné termíny

Nejbližší volné termíny

Zahájení nové sezóny 2018

Dnem 23.3.2018 zahajujeme novou sezónu. Děkujeme všem našim hostům za moc příjemnou sezónu 2017 a v roce 2018 Vás u nás rádi ...

Termíny pro sezónu 2017

Termíny pobytu pro letní sezónu roku 2017 je možno rezervovat již od ledna. V hlavní letní sezóně je minimální doba pobytu 5 dní, den příjezdu je libovolný. Nově jsme pro vás všechny apartmány vybavili také klimatizací a trezory.

Ukončení sezóny 2016

V naší druhé sezóně jsme se snažili poskytnout maximální komfort ubytování především párům, které dávají přednost relaxaci v klidném prostředí, kde si u pohárku kvalitního vína mohou nerušeně užívat jeden druhého.

Vinařství roku 2015

Naše oblíbené vinařství Sonberk se stalo vítězem kategorie střední vinařství v soutěži Vinařství roku 2015! Gratulujeme!!!

Vinařství Drmola v naší nabídce

Nabídku vín v našem sklepě jsme nově rozšířili o skvělá vína z rodinného vinařství Drmola z Bavor.

Ocenění za vysoké hodnocení hostů

Za rok 2015 jsme na booking.com obdrželi od našich hostů krásné hodnocení. Děkujeme.

Vinařství Volařík v naší vinotéce

Nabídku vín v našem vinném sklepě jsme nově rozšířili i o špičková vína z Vinařství Volařík, které bylo vyhlášeno vinařem roku 2011 a 2014.

Jak a proč vznikl název Rezidence Věstonice?

V Horních Věstonicích je přes 15 penzionů. Nechtěli jsme otevírat další penzion v řadě. Chtěli jsme něco jiného. A tak vznikl nápad na otevření Rezidence Věstonice.


Rezidence VěstoniceBlog


Rezidence na booking.com

For us this was a hidden treasure. Me and my wife travel a lot, but we never felt so welcome elsewhere. The owners are very kind and friendly people, so we fellt almost like visiting good friends. The guesthouse is newly built with modern furniture, cleaned to perfection every day. However if you are traveling with noisy kids, don't like wine or want just a place to sleep, please stay away, there are better places to suit your needs.

Jan - booking.com