Aqualand Moravia, Pasohlávky

Tipy na výlety: Aqualand Moravia, Pasohlávky

Aqualand Moravia - Pasohlávky, 16 tobogánů a skluzavek, 9 bazénů. 17 možností pro wellness. Až vás omrzí vodní radovánky, můžete se najít se dvou restauracích, dvou barech a dvou venkovních stáncích.

Adrenalium: hala atrakcí

Aqualand Moravia nabízí 16 tobogánů a skluzavek. Vysokorychlostní skluzavka Kamikadze je 29 metrů dlouhá. Je vhodná pro nejodvážnější. U wawe je obří raftovací u-rampa. Naopak tobogán s kruhovou nádrží Supercrater vás na 101 metrů dlouhé trasy dovede až do kráteru sopky. V uzavřeném tobogánu blue trio zase zažijete divoký průoud.

Neptunarium: hlavní bazénová hala

Celoroční bazén s geotermální vodou. Užijte si sport i relaxaci. Čekají vás regenerační masáže vodními tryskami, chrliči, vodní stěnou a další atrakce. V Night Sky Pool naopak zažijete relaxaci pod noční oblohou. Aqualand Moravia nezapomíná ani na nejmenší: Baby Pool je pro děti do tří let, Calimero Pool je vhodný pro starší děti.

Saunový svět

Celkem 24 saun. To je sen každého saunaře. Čeká vás klasická finská sauna. V Bio sauně budete relaxovat v mixu finské a parní sauny. Tepidarium mírně prohřeje vaše tělo. A pokud bude chtít ochutnat relaxaci s vůní exotiky, zvolte si tureckou lázeň Hammam.

Aqualand Moravia - otevřeno celoročně

Aqualand Moravia je otevřen po celý rok. Děti do 100 cm mají vstup zdarma.


Rezidence VěstoniceTipy na výletyAqualand Moravia, Pasohlávky