Apartmány na Pálavě s bazénem a vlastní terasou / navrženy pro vaše maximální pohodlí

Plánujete dovolenou, výlet nebo prodloužený víkend na Pálavě? (Dovolená Pálava a okolí) Navštivte naši rezidenci a dopřejte si klidné ubytování bez křiku malých dětí v komfortních apartmánech (luxusní ubytování na Pálavě a okolí). K dispozici je Vám krytý sezónní bazén a za poplatek i celoroční venkovní vířivka (ubytování s bazénem Horní Věstonice a okolí). Naše vinotéka a vinný sklípek Vám nabídne širokou nabídku špičkových oceněných vín moravských vinařů. V areálu rezidence nejsou žádné dětské atrakce a ubytování je naprosto nevhodné pro rodiny s dětmi (Ubytování bez dětí Pálava a okolí). Rezidence Věstonice neposkytuje ubytování pro skupiny přátel ani pro skupiny párů (klidné ubytování na Pálavě).

Vyberte si některý z našich pohodlných a prostorných apartmánů typu studio nebo mezonet. Všechny apartmány mají klimatizaci, vlastní koupelnu a dobře vybavenou kuchyň. Kuchyně jsou vybaveny chladničkou, myčkou nádobí, jídelním koutem, mikrovlnnou troubou, varnou deskou, kávovarem, varnou konvicí a toustovačem. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací (ubytování s klimatizací Pálava).

Protože hostům nenabízíme snídaně, ani jiné stravování, mají všechny naše apartmány velmi dobře vybavenou kuchyňku. Můžete si svou snídani připravit přesně tak, jak ji máte rádi a na čas, který vám vyhovuje. Nemusíte brzo vstávat, abyste nepřišli k prázdným pultům, nebudete se tlačit s ostatními hosty a nebudete rozladěni slabou nabídkou potravin.

Téměř všechny apartmány mají vlastní soukromou terasu (kromě apartmánu 5 a 7), která disponuje venkovním posezením a lehátky. V apartmánech naleznete také širokoúhlou LED televizi a samozřejmostí je kvalitní vysokorychlostní bezdrátové WIFI připojení k Internetu v celém areálu rezidence. Ke každému apartmánu je k dispozici jedno parkovací místo, podle momentální situace buď před, nebo uvnitř rezidence a uzamykatelná kolárna společná pro všechny apartmány.

 

Vyberte si z našich apartmánů:

(obrázek je pořízen z Apartmánu č.7)Hostům je k dispozici:

 • Kamerami hlídané parkoviště
 • Úschovna jízdních kol
 • WIFI připojení k internetu v celém areálu
 • Klimatizace ve všech apartmánech
 • Televize s plochou LED obrazovkou o uhlopříčce 1m
 • Trezor v každém apartmánu
 • Zastřešený venkovní bazén
 • Vířivka (využití v souladu s provozním řádem za poplatek)
 • Možnost řízené degustace vín již pro 2 osoby (za poplatek)
 • Příjemné kvalitní ručníky, osušky, osušky k bazénu, utěrky a ložní prádlo
 • Vysoušeč vlasů

 

Romantické ubytování Horní Věstonice a okolí. Romantické pobyty Pálava a okolí. Penzion s bazénem Pálava a okolí. Apartmány s bazénem Horní Věstonice a okolí. Apartmány s vlastní terasou Pálava a okolí. Ubytování v komfortních apartmánech Horní Věstonice a okolí. Víkendový pobyt Horní Věstonice a okolí. Ubytování s připojením k internetu Pálava a okolí. Vinařská turistika Horní Věstonice a okolí. Dovolená pro cyklisty Pálava a okolí.


Rezidence VěstoniceApartmány