Komfortní ubytování v okolí Mikulova, Horní Věstonice, Pálava / pro koho je ubytování u nás vhodné

Ubytování v komfortních apartmánech v obci Horní Věstonice, ubytování na Pálavě bez křiku dětí a hlučných skupin přátel. Ideální volba pro romantické páry, ale naprosto nevhodné pro rodiny s dětmi a skupiny přátel.

V Horních Věstonicích je nyní asi 15 oficiálních možností k ubytování a mnoho dalších neoficiálních možností ubytování v soukromí. Všechna tato ubytování bez rozdílu uvádějí, že jsou vhodná pro rodiny s dětmi, páry, romantické pobyty i skupiny přátel. To vše může být pravda, ale jen do chvíle, kdy se tyto rozdílné kategorie hostů potkají v penzionu ve stejném termínu. Potom musí zákonitě dojít k tomu, že někdo spokojený nebude.

Proto jsme chtěli od začátku jít jinou cestou - cestou úzkého zaměření se na konkrétní cílovou skupinu hostů, a maximálně jim přizpůsobit vybavení i celkovou koncepci ubytovacího zařízení. A tak vznikla Rezidence Věstonice, která nechce být dalším penzionem mezi desítkami ostatních. Podívejte se na Recenze od našich skutečných hostů, zda se nám to podařilo.

Ubytování u nás je úzce zaměřeno pouze pro páry, které vyhledávají klid a soukromí a nechtějí být na své dovolené rušeny dětským křikem nebo hlučnou zábavou skupin přátel. A také sami respektují soukromí ostatních hostů.

Máme pro vás připraveny prostorné, dobře vybavené apartmány s vlastními kuchyňkami a soukromými terasami, kde si můžete večer dopřát romantickou chvilku při svíčkách a lahvi špičkového vína. Všechny apartmány jsou pouze dvoulůžkové, bez možnosti přistýlky. U bazénu a ve vířivce nebudete rušeni malými dětmi a velkým množstvím ostatních hostů. Naše vinotéka ve vlastním vinném sklepě vám nabídne k ochutnání a zakoupení špičková přívlastková vína z okolí Pálavy.

Objekt rezidence je uzavřený a přístup do něj mají pouze ubytovaní hosté a my majitelé/ubytovatelé, kteří zde také bydlíme. To pro vás bude znamenat denní kontakt s námi a proto prosím zvažte, zda vám to nebude nepříjemné a nebude vám více vyhovovat anonymita velkého penzionu nebo hotelu.

Pokud se k nám rozhodnete přijet, vychutnáte si krásnou klidnou dovolenou nebo víkend. Pokud projevíte zájem, můžete v našem sklípku ochutnat špičková vína vyhlášených pálavských vinařství. Jižní Morava a konkrétně Pálava je vhodná pro vinařskou turistiku, výlety na kolech nebo aktivní odpočinek. Obklopí vás nekonečné vinohrady, bělostné skály, vesničky s vinnými sklípky a rozlehlá jezera. Taková je Jižní Morava, taková je Pálava.

Navštivte naši rezidenci a dopřejte si ubytování v komfortních dvoulůžkových apartmánech s bazénem a vířivkou v klidném prostředí bez křiku malých dětí. Všimněte si prosím, že v areálu rezidence nejsou žádné dětské atrakce a berte prosím na vědomí, že ubytování je naprosto nevhodné pro rodiny s dětmi a skupiny přátel.

Ubytování Horní Věstonice a okolí. Ubytování s bazénem Pálava a okolí. Penzion s bazénem Pálava a okolí. Apartmány s bazénem Horní Věstonice a okolí. Apartmány s vlastní terasou Pálava a okolí. Ubytování v komfortních apartmánech Horní Věstonice a okolí. Víkendový pobyt Horní Věstonice a okolí. Ubytování s připojením k internetu Pálava a okolí. Vinařská turistika Horní Věstonice a okolí. Ubytování na Pálavě. Dovolená pro cyklisty Pálava a okolí.


Rezidence VěstoniceO nás