Komfortní ubytování v okolí Mikulova na Pálavě, bez dětí / aneb pro koho je ubytování u nás vhodné

Ubytování v komfortních apartmánech v obci Horní Věstonice, ubytování na Pálavě bez křiku dětí a hlučných skupin přátel. Ideální volba pro romantické páry, ale naprosto nevhodné pro rodiny s dětmi a skupiny přátel.

V Horních Věstonicích je nyní asi 15 oficiálních možností k ubytování a mnoho dalších neoficiálních možností ubytování v soukromí. Všechna tato ubytování bez rozdílu uvádějí, že jsou vhodná pro rodiny s dětmi, páry, romantické pobyty i skupiny přátel. To vše může být pravda, ale jen do chvíle, kdy se tyto rozdílné kategorie hostů potkají v penzionu ve stejném termínu. Potom musí zákonitě dojít k tomu, že někdo spokojený nebude.

Proto jsme chtěli od začátku jít jinou cestou - cestou úzkého zaměření se na konkrétní cílovou skupinu hostů, a maximálně jim přizpůsobit vybavení i celkovou koncepci ubytovacího zařízení. A tak vznikla Rezidence Věstonice, která nechce být dalším penzionem mezi desítkami ostatních.

Ubytování u nás je úzce zaměřeno pouze pro páry, které vyhledávají klid a soukromí a nechtějí být na své dovolené rušeny dětským křikem nebo bujarými oslavami skupin přátel. A také sami respektují soukromí ostatních hostů.

Máme pro vás připraveny prostorné, vkusně vybavené apartmány s vlastními kuchyňkami a soukromými terasami, kde si můžete večer dopřát romantickou chvilku při svíčkách a lahvi špičkového vína. Všechny apartmány jsou pouze dvoulůžkové, bez možnosti přistýlky. U bazénu a ve vířivce nebudete rušeni malými dětmi a velkým množstvím ostatních hostů. Naše vinotéka ve vlastním vinném sklepě vám nabídne k ochutnání a zakoupení špičková přívlastková vína z okolí Pálavy.

Objekt rezidence je uzavřený a přístup do něj mají pouze ubytovaní hosté a my majitelé/ubytovatelé, kteří zde také bydlíme. To pro vás bude znamenat denní kontakt s námi a proto prosím zvažte, zda vám to nebude nepříjemné a nebude vám více vyhovovat anonymita velkého penzionu nebo hotelu.

Pokud se k nám rozhodnete přijet, vychutnáte si krásnou klidnou dovolenou nebo víkend. Pokud projevíte zájem, můžete v našem sklípku ochutnat špičková vína vyhlášených pálavských vinařství. Jižní Morava a konkrétně Pálava je vhodná pro vinařskou turistiku, výlety na kolech nebo aktivní odpočinek. Obklopí vás nekonečné vinohrady, bělostné skály, vesničky s vinnými sklípky a rozlehlá jezera. Taková je Jižní Morava, taková je Pálava.

Navštivte naši rezidenci a dopřejte si ubytování v komfortních dvoulůžkových apartmánech s bazénem a vířivkou v klidném prostředí bez křiku malých dětí. Všimněte si prosím, že v areálu rezidence nejsou žádné dětské atrakce a ubytování je naprosto nevhodné pro rodiny s dětmi a skupiny přátel.

Kde nás najdete:

Lípová 123, Horní Věstonice, 691 81
Tel: +420 603 902 546, +420 603 812 466
E-mail: info@rezidencevestonice.cz
Ubytování u nás má vlastní vinný sklep.

Až vás omrzí výlety, cyklistika a koupání, můžete posedět a ochutnat špičková přívlastková vína nejen od místních vinařů. 

Rezidenci Věstonice najdete v obci Horní Věstonice přímo pod Pálavou. Ubytování u nás je jiné než vám nabídne penzion nebo hotel. Čekají na Vás prostorné apartmány, prázdninové byty typu mezonet nebo studio s vlastními kuchyňkami, terasami a sociálním zázemím. K relaxaci je pro vás připraven zastřešený venkovní bazén, za příplatek potom i vířivka a infrasauna. Milovníkům vína je k dispozici vinný sklep s bohatou vinotékou.


Rezidence VěstoniceO nás