Ceník ubytování v apartmánech na Pálavě / zajistěte si apartmán co nejdříve a užijte si pobyt u nás

V závislosti na termínu, délce pobytu a typu apartmánu
je cena 1 960 až 2 300 Kč za 1 noc pro 2 osoby. Při platbě přes Benefit Plus se cena navyšuje o jejich provizi. Pro zjištění konkrétní ceny prosím vyplňte poptávkový formulář.

Rezervujte napřímo. Bez prostředníků jako je např. hotel.cz nebo booking. Pouze při přímé rezervaci přes naše webové stránky Vám můžeme nabídnout nejlepší cenu. Některé apartmány (s terasami) je možno rezervovat pouze přímo.

Ubytování pouze na jednu noc neposkytujeme. Stravování nenabízíme. V měsíci červenec a srpen je minimální délka pobytu zpravidla 5 nocí. Nástupní den je libovolný.

Volné termíny na léto si můžete prohlédnout ZDE

Formulář na poptávku volného termínu a ceny
Ubytování NENÍ vhodné pro rodiny s dětmi a skupiny.

EmailPlatba přes BenefitPlus?
Souhlasím s ubytovacími a storno podmínkami uvedenými pod formulářem


Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Ubytovat je možné pouze hosta, který se při příjezdu prokáže platným občanským průkazem, nebo cestovním pasem. Všechny pokoje jsou NEKUŘÁCKÉ. Používání bazénu a vířivky je možné pouze na vlastní nebezpečí. Ubytování je možné nejdříve od 15:00 hodin, uvolnění pokojů do 10:00 hodin. Objednávka ubytování je závazná až po složení zálohy ve výši 50% z ceny pobytu. Pokyny k zaplacení Vám budou zaslány spolu s potvrzením rezervace. Ubytování s malými zvířecími mazlíčky je možné pouze po předchozí dohodě. Ubytování je naprosto nevhodné pro rodiny s dětmi a skupiny. Návštěvy jsou možné pouze po předchozí dohodě s majiteli za poplatek 50,- Kč/osoba/hodina. Při Vašem příjezdu budete požádáni o složení zálohy na případné škody ve výši 1000,- CZK. Tato částka Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou v apartmánu zjištěny žádné škody. Možnost uschování omezeného počtu běžných jízdních kol (1 kolo na osobu). V apartmánech nesmí být bez souhlasu provozovatele přemisťován nábytek a ani jinak nic měněno. Veškeré vybavení apartmánu a společných prostor je host povinen užívat obvyklým způsobem a k obvyklému účelu. V areálu rezidence není povoleno provozovat žádné míčové a jiné sportovní hry. Po celou dobu pobytu host rezidence bude brát ohled na ostatní hosty a chovat se tak, aby je neobtěžoval a nerušil. V době od 23.00 do 07.00 hodin host respektuje noční klid. Host je povinen dodržovat ustanovení tohoto ubytovacího řádu. V případě, že je hrubým způsobem poruší, má provozovatel právo odstoupit od smlouvy o poskytnutí ubytovací služby a pobyt hosta předčasně ukončit. Ustanoveními tohoto ubytovacího řádu není dotčeno použití jiných právních předpisů.

Storno podnímky: 25% ceny pobytu při zrušení od 29. do 15. dne před termínem nástupu, 50% ceny pobytu při zrušení od 15. do 5. dne před termínem nástupu, 100% ceny pobytu při zrušení od 4. do 0. dne před termínem nástupu, nebo pokud nepřijedete.


Rezidence VěstoniceCeník