Ceník ubytování v apartmánech na Pálavě / zajistěte si apartmán co nejdříve a užijte si pobyt u nás

V závislosti na termínu, délce pobytu a typu apartmánu
je cena 2 400 až 2 900 Kč za 1 noc pro 2 osoby. Pro zjištění konkrétní ceny prosím vyplňte poptávkový formulář.

Rezervujte napřímo. Pouze bez prostředníků jako je např. hotel.cz nebo booking dostanete nejlepší cenu. Apartmány s terasami je možno rezervovat pouze napřímo.

Ubytování pouze na jednu noc neposkytujeme. Stravování nenabízíme. V měsíci červenec a srpen je minimální délka pobytu zpravidla 5 nocí. Nástupní den je libovolný.

Volné termíny na léto si můžete prohlédnout ZDE

Formulář na poptávku volného termínu a ceny
Ubytování NENÍ vhodné pro rodiny s dětmi a skupiny.

EmailPlatba přes BenefitPlus?
Souhlasím s ubytovacími a storno podmínkami uvedenými pod formulářem


Odesláním poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Ubytovat je možné pouze hosta, který se při příjezdu prokáže platným občanským průkazem, nebo cestovním pasem. Všechny pokoje jsou NEKUŘÁCKÉ. Používání bazénu a vířivky je možné pouze na vlastní nebezpečí. Ubytování je možné nejdříve od 15:00 hodin, uvolnění pokojů do 10:00 hodin. Objednávka ubytování je závazná až po složení zálohy ve výši 50% z ceny pobytu. Pokyny k zaplacení Vám budou zaslány spolu s potvrzením rezervace. Ubytování s malými zvířecími mazlíčky je možné pouze po předchozí dohodě. Ubytování je naprosto nevhodné pro rodiny s dětmi a skupiny. Návštěvy jsou možné pouze po předchozí dohodě s majiteli za poplatek 50,- Kč/osoba/hodina. Při Vašem příjezdu budete požádáni o složení zálohy na případné škody ve výši 2000,- CZK. Tato částka Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou v apartmánu zjištěny žádné škody. Možnost uschování omezeného počtu běžných jízdních kol (1 kolo na osobu). V apartmánech nesmí být bez souhlasu provozovatele přemisťován nábytek a ani jinak nic měněno. Veškeré vybavení apartmánu a společných prostor je host povinen užívat obvyklým způsobem a k obvyklému účelu. V areálu rezidence není povoleno provozovat žádné míčové a jiné sportovní hry. Po celou dobu pobytu host rezidence bude brát ohled na ostatní hosty a chovat se tak, aby je neobtěžoval a nerušil. V době od 23.00 do 07.00 hodin host respektuje noční klid. Host je povinen dodržovat ustanovení tohoto ubytovacího řádu. V případě, že je hrubým způsobem poruší, má provozovatel právo odstoupit od smlouvy o poskytnutí ubytovací služby a pobyt hosta předčasně ukončit. Ustanoveními tohoto ubytovacího řádu není dotčeno použití jiných právních předpisů.

Storno podnímky: 25% ceny pobytu při zrušení od 29. do 15. dne před termínem nástupu, 50% ceny pobytu při zrušení od 15. do 5. dne před termínem nástupu, 100% ceny pobytu při zrušení od 4. do 0. dne před termínem nástupu, nebo pokud nepřijedete.


Rezidence VěstoniceZjistit cenu